עמוד הבית בלוג מה ההבדל בין פוליש קריסטל לפוליש ווקס?
מה ההבדל בין פוליש קריסטל לפוליש ווקס?
שתף
30 יונ 2021

את המראה המושלם הזה אי אפשר לשכוח, הרצפה מבריקה יותר מתמיד ויש תחושה נקייה באוויר. מופתעים מהתוצאה המושלמת? הצטרפו עוד היום להמוני בתים פרטיים ועסקים שבוחרים את שירות הניקיון הטוב ביותר והתוצאה? מה אתם בוחרים להבריק את הרצפה או להעביר אותה במקביל ניקיון יסודי מושלם? 

הדרך להפוך כל בית למושלם במיוחד זה לבחור בין שתי שיטות נפוצות של פוליש קריסטל או פוליש ווקס ולכן במיוחד עבורכם סקרנו את שתי השיטות הנפוצות ביותר שתסייענה לכם להשאיר את הבית עם תחושה ונראות יותר נקייה מתמיד. אז מה אתם בוחרים, פוליש או ווקס? 

פוליש קריסטל מה זה אומר? 

יודעים מה ההבדל בין פוליש קריסטל לפוליש ווקס? פוליש קריסטל הוא ניקוי לכל דבר אבל הפעם מקצועי יותר ממה שהכרתם. הפוליש גורם לרצפה להראות נקייה ולעיתים אם תתעמקו תוכלו לראות את השתקפותכם דרכה. 

לפני שאתם מתלבטים ומנסים להבין מה ההבדל בין פוליש קריסטל לפוליש ווקס זכרו כי פוליש קריסטל איננו מתאים לכל סוגיה חומרים ובפרט לא לקרמיקה מסוג גרניט או פורצלן. 

אז מה ההבדל בין פוליש קריסטל לפוליש ווקס? כן, בין היתר זה גם עניין של מחיר כך שאם התקציב שלכם דל יותר אולי עדיף שתוותרו על פוליש קריסטל מראש. אבל אם בכל זאת אתם רוצים לחסוך ולהשקיע, אין ספק שפוליש קריסטל תהיה הבחירה הטובה ביותר. 

מי יכול לעשות פוליש ווקס? 

חידוש המרצפות יידרשו מכם הרבה יותר מניקוי רגיל וכאן אנחנו עונים לכם שוב על השאלה מה ההבדל בין פוליש קריסטל לפוליש ווקס. 

פוליש ווקס הוא סוג של ניקוי שהוא מעבר לניקוי ביתי, הוא למעשה ניקוי שמתבצע באמצעות שעוות הברקה איתה מצפים את האריחים ומיד לאחר מכם מייבשים באמצעות מכונת הפוליש וסקוצ'. 

בדיוק כמו פוליש קריסטל גם לפוליש ווקס יש את האיסורים וכאן המקום לציין כי ניקוי זה איננו מתאים לכל סוג של מרצפות וכאן אנחנו כן מאשרים שימוש בשיש, אריחי פי וי סי, בלטות טרצ'ו ועוד. 

העלות כאן הרבה יותר זולה וזה היתרון והתשובה שמסופקת בנוגע למה ההבדל בין שני סוגי השירות והחומרים. כמו כן במסגרת הבדלים אלו חשוב לציין כי אם תגררו דברים בבית הרצפה תישרט ולכן במקומות בהם יש ילדים לרבות אנשים בגיל השלישי אולי כדאי לוותר על שיטה זו למרות מחירה האטרקטיבי. במקום זה? כאן כן נמליץ חד משמעית על קריסטל פוליש. 

מתלבטים בין פוליש קריסטל לפוליש ווקס? עכשיו כשאתם יודעים מה ההבדל בין פוליש קריסטל לפוליש ווקס כל מה שנותר הוא להתקשר אל חברת ניקיון ופוליש שתכווין ותסייע לכם למצוא את הפתרון הטוב ביותר לצד מחיר שתוכלו לעמוד בו. 

וואצאפ פנייה לחברת ניקיון ופוליש ייעוץ בוואטסאפ