עמוד הבית בלוג ניקיון דירה שכורה
ניקיון דירה שכורה
שתף
05 נוב 2023

בשעה טובה, שכרתם דירה. לפני שעברתם, דמיינתם לעצמכם דירה מצוחצחת ונקייה. ואז, נכנסתם לדירה וגיליתם שהדיירים לפניכם השאירו את הדירה מלאה בפסולת ואבק, מלוכלכת ואפילו מזוהמת. אתם מתלבטים: לחסוך כסף, לנשום עמוק ולנקות בעצמכם? או להביא חברת ניקיון שתנקה עבורכם את הדירה השכורה במקצועיות, יסודיות ויעילות? זה לא פינוק? ישראלים רבים הגיעו למסקנה שלא. חברת ניקיון זה הכרח.

למה לבחור בחברת ניקיון?

למה הכרח? כי דירה שכורה אכלסה בעבר, בדרך כלל, לא מעט דיירים. היא מלאה בכתמים ובשאריות לכלוך בכל מקום. אתם הולכים לגור שם די הרבה זמן. כדי לשמור על בריאותכם הפיזית והנפשית, חשוב לתחזק אותה ולשמור עליה במצב טוב ותקין. ניקיון כזה מצריך מקצועיות וניסיון. את זה אתם יכולים לקבל רק עם חברת ניקיון שמעסיקה עובדים מיומנים, ומשתמשת בחומרי הניקיון האיכותיים ביותר. רק צוות כזה יצליח לנקות את הלכלוך שנותר ולהסיר את הכתמים הקשים ביותר ביעילות מרובה.

ניקיון הדירה הוא עזרה ראשונה לדירה, במיוחד באזורים רגישים כמו חדר האמבטיה והמטבח. כדי להבין מה מצבה של הדירה, חשוב לקרצף אותה, לחטא ולנקות בצורה יסודית את החלונות, התריסים והארונות.

מי משלם על ניקיון דירה שכורה, השוכרים או המשכירים?

לפני ששוכרים את הדירה, כדאי מאוד לסכם עם המשכיר על מי האחריות לממן את ניקיון הדירה. לפני שחותמים על החוזה, צריך לבקר בדירה, להתרשם ממצב הניקיון שלה, ובמידת הצורך לדרוש מהמשכיר שייקח אחריות על ניקיון הדירה. יש כמה דרכים לעשות זאת. המשכיר יכול לפנות בעצמו לחברת ניקיון. הוא יכול להציע לכם תקציב של כמה מאות שקלים, כדי שאתם תפנו בעצמכם לכל חברת ניקיון שתבחרו. הוא גם יכול לבקש מכם חשבונית ואז לקזז את מה ששילמתם משכר הדירה העתידי.

יהיו גם מקרים בהם המשכירים ירצו למקסם רווחים, ולא יסכימו לשלם על חברת ניקיון. ובכל זאת, במרבית המקרים השוכרים מבינים כמה חשוב שהבית יהיה נקי לפני שנכנסים לתוכו ופורקים את הארגזים, ולכן יעדיפו לשלם בעצמם.

חברת פולישמן – למה דווקא אנחנו?

הגעתם למסקנה שאתם זקוקים לשירותי ניקיון מקצועיים לדירה השכורה שלכם? הגעתם למקום הנכון. אנחנו בחברת פולישמן יודעים איך להעניק לדירה שלכם מראה נקי ורענן. באמצעות חומרי הניקיון האיכותיים ביותר, אנחנו מנקים לכם באופן יסודי את הדירה. אנחנו אפילו דואגים להבריק את הרצפות שלכם באמצעים מתקדמים, שישמרו עליהן נקיות ומבהיקות לאורך זמן.

כחברה ותיקה, אנחנו מציעים מגוון של שירותי ניקיון ופוליש, שכל דירה שכורה צריכה, מהמטבח עד השירותים והאמבטיה. אנחנו עובדים אך ורק עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום הניקיון והפוליש, שמכירים לעומק מגוון טכניקות ניקיון, לדוגמא: פוליש ווקס לרצפה. העובדים מאבחנים את מצב הדירה, ונותנים מענה מדויק לצרכים שלכם, תוך שימוש בחומרי ניקיון ופוליש ספציפיים ובמכשור שמתאים למצב הדירה ולציפיותיכם. למה? כי מגיע לכם לקבל את השירות הטוב, המקצועי, האדיב והשירותי ביותר. במיוחד בזמן כה רגיש ולחוץ עבורכם כמו מעבר דירה.

ניקיון דירה שכורה מחיר

אנחנו בחברת פולישמן מבינים שלשכור דירה זה לא זול. לכן אנחנו מציעים ללקוחותינו מחירים אטרקטיביים ושווים לכל נפש. וזה, בלי להתפשר על איכות. אנחנו מתחייבים להעניק לכם את מגוון השירותים שלנו, בלי לקרוע את הכיס, כך שתוכלו לחוות את מלוא יכולות הניקיון הייחודיות שלנו.

פולישמן – הרווחתם ראש שקט ודירה נקייה

רוצים להיכנס לדירה השכורה שלכם בראש שקט? לדעת שעשיתם את הדבר הנכון? זה הזמן לפנות לחברת פולישמן, שתדאג לספק לכם דירה מצוחצחת, נקייה והיגיינית. ניקיון דירה שכורה זה עניין מורכב, שמצריך עבודה רצינית, של אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים. אל תסתבכו. פנו אלינו. אנחנו נציע לכם מגוון שירותי ניקיון שמותאמים לדירה שלכם, במחיר הוגן, בלי להתפשר על איכות, ועם שימוש בחומרי הניקיון האיכותיים ביותר.

וואצאפ פנייה לחברת ניקיון ופוליש ייעוץ בוואטסאפ