עמוד הבית פוליש קריסטל

פוליש קריסטל

072-3308862

זקוקים לשירותי פוליש קריסטל? הגעתם למקום הנכון. חברת פוליש מן מתמחה בשירותיח פוליש לכל סוגי הרצפות, ברמת גימור מושלמת ובמחירים משתלמים במיוחד.

מכירים את זה שאתם מבקרים במקום כלשהו – כמו בית מלון או לובי של בניין מגורים מפואר – ושאתם מופתעים מכמה שהרצפה נקיה ומבריקה, עד כדי כך שדמותכם משתקפת בה? אם אתם רוצים לדעת כיצד ניתן להשיג מראה של רצפה כה מבריקה – כדאי שתכירו את שירות ניקיון הרצפות שנקרא פוליש קריסטל.

מה זה פוליש קריסטל?

פוליש קריסטלי לרצפה הוא למעשה תהליך ניקוי רצפה מקצועי ויסודי ביותר, אשר כאמור גורם לרצפה להיראות מבריקה ונקיה יותר מאי פעם, עד כדי כך שתוכלו לראות בה את השתקפותכם.

מתי אסור לבצע פוליש קריסטל?

אם אתם מעוניינים בשירותי פוליש קריסטל לרצפה – חשוב שתדעו שפוליש קריסטל אסור לעשות על גבי רצפות קרמיקה וגרניט פורצלן. וזאת שכן, לרוב, הפוליש לא רק לא תופס על קרמיקה או גרניט פורצלן, אלא הוא גם עלול להזיק לרצפה ולשרוט אותה. אז מתי כן נשתמש בעצם בפוליש קריסטל לרצפה? והתשובה היא, שפוליש קריסטל נועד לחידוש של מרצפות שיש או אבן טבעית.

תהליך העבודה של פוליש קריסטלי לרצפה

רוצים לדעת איך מתבצע פוליש קריסטל לשיש או לרצפה? להלן סקירה של 4 השלבים העיקריים בתהליך:

  1. השלב הראשון בתהליך של פוליש קריסטל לרצפה מבוצע על גבי הרצפה כאשר היא יבשה לגמרי, והוא נקרא מירוק. במהלך המירוק מחברים צמר פלדה מיוחד למכונת הפוליש. וכך, צמר הפלדה מתחכך במהירות גבוהה על גבי הרצפה, עד כדי יצירת חום המאפשר החדרת חומר היסוד לניקוי הרצפה, שנקרא X-1, לשכבת הרצפה החיצונית והעליונה.
  2. השלב השני נועד להחליק את מראה הרצפה על ידי סתימת הנקבוביות, הקטנות והגדולות, שיש בה, על ידי החדרת חומר שנקרא X-2 שמתחיל את תהליך הברקת הרצפה. שימו לב שגם נקבוביות קטנות ברצפה גורמות לרצפה להיות מחוספסת. וגם אם זה לא מאוד בולט לעין – זה מפריע לתהליך הפוליש, ולכן חשוב שלא לוותר על שלב זה.
  3. השלב הבא נועד לשם הברקה יסודית וסופית של הרצפה, על ידי שימוש בחומר שנקרא X-3. חומר זה גם מבריק את הרצפה ומחליק אותה, וגם מוחק את הסימנים שאולי נשארו על ידי צמר הפלדה, שנעשה בו שימוש בשלב הראשון של הניקוי. 
  4. בשלב האחרון אפשר ורצוי (אך לא חובה) למרוח על הרצפה חומר שנקרא A-7 , אשר ממרק את הרצפה ומבריק אותה עוד יותר. בשלב זה למעשה משתמשים במכונת קרצוף עם גלגל הברקה, לשם שיפור מקסימלי של התוצאות ורמת גימור המירוק.

כמה זה יעלה לכם?

העלות של שירותי פוליש קריסטל עומדת לרוב על כמה מאות או אלפי ש"ח, והיא תלויה כמובן בשטח הרצפה שאותה יש לנקות ולהבריק. לשירותי פוליש קריסטל מחיר אמנם שיוצא לרוב מעט יקר יותר משירותי פוליש ווקס על אותו שטח, אך הוא עדיין שווה את ההשקעה הכספית, שכן התוצאות נשארות למשך זמן רב יותר.

למה איתנו?

מעוניינים בשירותי פוליש קריסטל ישנה או פוליש קריסטל חדשה? אם כן אז כדאי שתדעו ששירותי פוליש – כמו פוליש קריסטלי לרצפה או פוליש קריסטל לשיש – כדאי לעשות רק איתנו. ברשותנו יש את כל הידע, הכלים, האמצעים, ואנשי המקצוע – לביצוע פוליש קריסטל מקצועי.

אנו גם משתמשים בחומרים איכותיים ואורגניים, מציעים את המחירים הכי טובים בארץ, ומספקים את השירות האיכותי ביותר. החלטתם שאתם מעוניינים בשירותי פוליש קריסטל לרצפה? לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר עוד היום, בטלפון 1800-959867.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואצאפ פנייה לחברת ניקיון ופוליש ייעוץ בוואטסאפ