עמוד הבית בלוג 3 יתרונות של ליטוש מרצפות
3 יתרונות של ליטוש מרצפות
שתף
30 יונ 2021

אין כמו להיכנס לבית או משרד בו הריצפה בוהקת גם אם באותו היום "לא העברתם שטיפה במקום". מהיום אתם כבר לא צריכים להתמודד עם מרצפות דהויות או מלוכלכות בבית או במשרד, מהיום יש לכם פתרון אחד שמנצח על הכול. שלושה יתרונות על ריצוף ששווה לדבר עליו במאמר שלפניכם. 

יתרון מספר 1 כשלכולם נדמה שעשיתם ריצוף חדש – נפלאות הליטוש 

אחד היתרונות החזקים ביותר מבין 3 יתרונות של ליטוש רצפות מדבר על רצפה בעלת מראה מרענן כאילו רק לפני שבועיים החלפתם את הריצוף. רוצים להרגיש הכי חדשים שאפשר בלי לשלם יותר מדי? הנה היתרון הראשון מיני שלושת היתרונות של ליטוש ללא ריצוף מחד גיסא והתוצאה בדיוק כפי שקניתם את הבית, מרצפות חדשות שאפילו אתם לא תכירו. 

בנוסף, מאפשר הליטוש לטשטש שריטות או כל מיני פגמים שצצו במפתיע על המרצפות ולמגר כתמים, סדק או שקעים שלא היו לפני כן. באמצעות מכונות מתאימות וחומרים מיוחדים אין ספק שהליטוש יכול לעבוד יפה מאד גם על המרצפות הישנות שלכם. 

יתרון מספר 2 חושפים שכבה חדשה חוסכים בעלויות ומקבלים מרצפות מדהימות 

היתרון השני מתייחס למחיר, כן כאן מדברים על כך שאם אתם עושים ריצוף אתם יכולים לחסוך לא מעט כספים היות שאתם לא ניגשים ומבצעים ריצוף מחדש. אז שהמרצפות ישנות או מלוכלכות והן פוגמות בנראות של הבית או המשרד לעיתים המנוס האחרון זה ריצוף מחודש שמחירו יכול להסתיים באלפי שקלים אם לא יותר. 

אז מה כן? במקום לרצף כדי להשיג מרצפות חפות מלכלוך, כתמים ושריטות לא תאמינו כמה ליטוש השכבה הראשונה יחשוף את החדשה והמרצפות שלכם תמשיך ותכבדנה את המעמד בין שזה סלון, חדר שינה או משרד שרוב לקוחותיו מעריכים נראות של לובי או חדר משרדים מפואר. 

יתרון מספר 3 סילוק סדקים ונקבוביות במרצפות באמצעות ליטוש ממוקד 

היתרון השלישי יעסוק בסדקים הקשים או נקבוביות העלולים להיווצר על גבי המרצפות בחלוף השנים. מה עושים? הנה היתרון שבאמצעותו אפשר לסלק את הנגעים הללו ולהשיב עטרה ליושנה. 

באמצעות הליטוש יהיה ניתן להעלים את הנקבוביות ואת הפגמים שצצו עם השנים כחלק מבלאי על המרצפות ובמקום רצפה רעועה ולא מכבדת, יעניק הליטוש את המראה המכובד של מרצפות יוקרתיות שהן חלק שאי אפשר להתעלם ממנו בין שזה בית פרטי או בניין יוקרה. 

בסיכום דבר, יש לא מעט יתרונות לליטוש מרצפות, הן חוסכות בעלויות, בזמן ובגדול מאפשרות את המראה המושלם תוך זמן קצר. עם זאת חשוב לציין כי הליך של ליטוש איננו מתאים לכל סוגי המרצפות ולכן לפני שאתם מבצעים פעולה זו ראוי כי תבדקו את סוג המרצפות ורק אחר החליטו אם אתם הולכים על פעולת הליטוש או מוותרים עליה לטובת פתרון מאפשר. 

וואצאפ פנייה לחברת ניקיון ופוליש ייעוץ בוואטסאפ