עמוד הבית פוליש לבית

פוליש לבית

072-3308862

פוליש לבית נועד כדי להעניק לרצפה מראה נקי, חלק, אחיד ומבריק יותר מאי פעם. יש כל מיני סוגים של פוליש לבית, כאשר חלק מהם מתאימים יותר בתור פוליש לבית חדש וחלק מהם מתאימים יותר בתור פוליש לבית ישן. למשל, בתור פוליש לרצפה ישנה כדאי לבחור בפוליש ווקס, שכן הוא יותר מתאים למרצפות ישנות, מאשר פוליש קריסטל. ואילו בשביל פוליש לבית חדש – כדאי לבחור בפוליש קריסטל אם רוצים מראה מבריק ביותר שנשאר לאורך זמן. וזאת שכן פוליש ווקס נהרס מהר יותר, רגיש יותר לתזוזת רהיטים, וגורם לרצפה להיות מחליקה יותר.


4 סוגי פוליש לרצפת הבית

1. פוליש קריסטל – פוליש זה גורם לרצפה להיראות מבריקה ביותר, על ידי החדרת חומרים מיוחדים כמו מגנזיום, בכמה שלבים.
2. פוליש ווקס – פוליש ווקס מבריק את הרצפה על ידי קרצוף הרצפה עם ווקס, שזהו חומר דמוי שעווה. כאמור, פוליש ווקס נשאר למשך פחות זמן מאשר פוליש קריסטל, וגורם לרצפה להיות מחליקה יותר, אך הוא מתאים יותר בתור פוליש לבית ישן מאשר פוליש קריסטל. ואם אתם מתעניינים גם בנושא פוליש לבית מחיר – תשמחו לשמוע שפוליש ווקס לרוב זול יותר מאשר פוליש קריסטל.
3. פוליש סילר – זהו חומר אטום, שנועד להגן על רצפות שיש מפני ספיגת לכלוכים, ונהוג למרוח אותו בסיום תהליך ליטוש שיש או ליטוש מרצפות. מדובר בחומר נוגד ספיגה שעוזר למנוע הופעת כתמים על הרצפה, והוא גם עוזר מעט בהקניית מראה מבריק ונקי לרצפה.
4. פוליש אקרילי – פוליש מסוג זה שונה מעט מסוגי הפוליש האחרים, כאשר הייחודיות שלו היא בכך שהוא עמיד ביותר ומכיל חומרים אנטי סטטיים למניעת התחשמלות. ולכן נשתמש בו בעיקר במבנים הרגישים להתחשמלות, כמו מעבדות או חדרי חשמל.


השלבים בתהליך פוליש לבית

נסקור כעת את השלבים העיקריים בתהליך של שלושת סוגי הפוליש הנפוצים ביותר לרצפה ולבית – ואלו הם כמובן פוליש קריסטל, פוליש ווקס ופוליש סילר.

פוליש קריסטל: בפוליש קריסטל לרצפה, ראשית ממרקים את הרצפה באמצעות מכונת פוליש, אליה מחובר צמר פלדה. התהליך כולל חימום בחום גבוה לשם החדרת חומר, שנקרא X-1, לרצפה. לאחר מכן, מחליקים את הרצפה על ידי שימוש במגנזיום X-2 הסותם את הנקבוביות הקטנות ברצפה. ולבסוף, מבריקים את הרצפה, על ידי שימוש בחומר שנקרא X-3 ואפשר גם לאחר מכן להבריק את הרצפה סופית עם חומר שנקרא A-7.

פוליש ווקס: ראשית, שוטפים את הרצפה היטב. לאחר ייבוש הרצפה, מורחים את הווקס באמצעות מטלית לחה, ומחכים עד ייבושו. ולבסוף, עוברים על הריצוף עם מכונת הפוליש שמקרצפת את הווקס על הרצפה – מה שמוביל למראה המבריק שלה.

פוליש ריסל: נהוג להשתמש בפוליש ריסל בתור השלב האחרון לאחר ביצוע תהליך ליטוש מרצפות, וזאת כדי להגן על הרצפה מפני כתמים ולהעניק לה מראה מבריק יותר.

למה איתנו?

מעוניינים בשירותי פוליש לבית? הגעתם למקום הנכון. חברת פולישמן זו הכתובת בשבילכם. אצלנו תמצאו פתרונות ניקיון מתקדמים ומקצועיים, תוך שימוש בחומרים אורגניים, והצעות מחיר הוגנות ומשתלמות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואצאפ פנייה לחברת ניקיון ופוליש ייעוץ בוואטסאפ