עמוד הבית ליטוש רצפות

ליטוש רצפות

072-3308862

נמאס לכם מהמרצפות הדהויות, המלוכלכות או המוכתמות – בבית או בבית העסק שלכם? רוצים ליצור מראה של מרצפות חלקות, אחידות ויפות יותר, ומעוניינים בשירותי ליטוש רצפות ישנות או דהויות? הגעתם למקום הנכון.

מה זה ליטוש מרצפות?

רוצים להעניק למרצפות מראה חדש, נקי ויפה יותר? אם כן, אז כדאי שתדעו שהזמנת שירות ליטוש רצפות הוא הפתרון המושלם עבורכם. ולא, אתם ממש לא חייבים לרצף את הבית או המשרד מחדש כדי לגרום למרצפות להיראות נהדר שוב. ליטוש רצפות למעשה מאפשר לכם להתגבר על בעיות או פגמים ברצפה, כמו כתמים, סדקים או שקעים. וזאת באמצעות שימוש במכונות וחומרים מיוחדים, המסירים את השכבה העליונה של המרצפות. וכך, ליטוש מרצפות ישנות או דהויות למעשה מאפשר לכם להחזיר לריצוף את המראה החדש, הנקי, האחיד והחלק שלו, גם מבלי לרצף את המקום מחדש.

השלבים בתהליך ליטוש מרצפות

בתהליך ליטוש מרצפות למעשה בעל המקצוע משחיז את הרצפה, על ידי שימוש בדסקית או אבן יהלום בדרגות שונות. ובכך הוא למעשה מסיר מהרצפה את השכבה העליונה ביותר, וחושף שכבה "חדשה" של המרצפות. וזאת במטרה כמובן ליישר את המרצפות, להחליק אותן ולהעניק להן מראה אחיד יותר. כלומר, הסרת השכבה העליונה גורמת לכך שלא נראה יותר את הפגמים במרצפות – כמו השריטות, הסדקים, הכתמים, הלכלוכים שלא ניתן היה להסיר בתהליך ניקיון ביתי, והנקבוביות הקטנות. וזה למעשה גורם למרצפות להיראות ממש כמו חדשות שוב, מבלי שיהיה צורך להחליף אותן. בנוסף, אם אתם רוצים להבריק את המרצפות לאחר מכן, ולהעניק להן מראה חלק, מבריק ומדהים עוד יותר – תוכלו אולי להשתמש גם בפוליש ווקס, בפוליש קריסטל או בפוליש סילר (תלוי בסוג הרצפה שלכם), לאחר ליטוש המרצפות.

אילו סוגים של מרצפות יכולות לעבור תהליך ליטוש

קודם כל, חשוב לדעת שלא כל סוגי המרצפות יכולות לעבור תהליך ליטוש.
למשל, ליטוש מרצפות טרצו וגם ליטוש מרצפות שיש הם אפשריים ומומלצים. בנוסף, מבחינת הליך העבודה – אין הבדל בין השניים, ולתהליך ליטוש מרצפות טרצו מחיר זהה, לרוב, לזה של ליטוש מרצפות שיש מסוגים אחרים. כך למשל לתהליך ליטוש מרצפות פרלטו מחיר די דומה לזה של ליטוש מרצפות סומסום או טרצו. מדובר בליטוש יהלום אשר המחיר עבורו נע בין 30 ל-50 שח למ"ר.
אבל, שימו לב שיש סוגי מרצפות שלא יכולות לעבור תהליך ליטוש. למשל, ליטוש מרצפות גרניט פורצלן וגם ליטוש מרצפות קרמיקה – אינם אפשריים, שכן גרניט פורצלן וקרמיקה אינם מתאימים לתהליך הליטוש.

למה איתנו?

נמאס לכם מהמראה של המרצפות הישנות או המוכתמות בבית או במשרד שלכם? החלטתם שאתם רוצים לחדש את מראה הריצוף? הגעתם למקום הנכון. הכירו את פולישמן – חברת הניקיון והפוליש המובילה בישראל, המספקת מגוון פתרונות ניקיון מתקדמים, כמו פוליש לרצפה וליטוש מרצפות, תוך שימוש בחומרים אורגניים, והצעת המחירים הטובים והמשתלמים בארץ.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואצאפ פנייה לחברת ניקיון ופוליש ייעוץ בוואטסאפ