עמוד הבית ניקוי רצפה אחרי שיפוץ

ניקוי רצפה אחרי שיפוץ

072-3308862

שיפצתם את הבית לאחרונה ואתם זקוקים לשירותי ניקיון מקצועיים, שישיבו לרצפה שלכם את היופי שלה? הגעתם למקום הנכון. אנחנו מתמחים בניקיון דירות ובתים לאחר שיפוץ ומבטיחים מענה בהתאמה מלאה. 

הרצפה של הבית היא, לרוב, המקום הראשון שרואים עליו את הלכלוך ואת האבק. הדבר נכון עוד יותר כאשר מדובר בבית או בדירה לאחר שיפוץ, בין אם זה שיפוץ קל כמו שבירת קירות ובין אם שיפוץ מאסיבי יותר שכולל תוספת בנייה, החלפת מרצפות ועוד. 

ניקוי רצפה אחרי שיפוץ הוא משימה לא קלה, ובייחוד לאנשים שאינם מהתחום. רצפה בבתים לאחר שיפוץ מלאה בלכלוך, באבק ובכתמים שקשה מאד להסיר בחומרי ניקוי רגילים ובציוד ניקיון ביתי. פנייה לחברה מקצועית ומנוסה היא הדרך הנכונה להתמודד עם האתגר וגם לעשות את בצורה הטובה ביותר.

מה כולל שירותי ניקוי רצפה לאחר שיפוץ

ניקיון רצפה לאחר שיפוץ כולל כמה שלבים, על מנת להבטיח את המענה הנכון והטוב ביותר לבית או לדירה שלכם:

  • בשלב הראשון בתהליך ניקוי רצפה אחרי שיפוץ מתבצע הליך של אבחון: בוחנים את סוג הרצפה, את אופי הלכלוך שבה, מתייחסים לרצפה בכל האזורים השונים בבית ובודקים מהי שיטת הניקיון הטובה ביותר וגם באילו חומרי ניקיון כדאי להשתמש כדי להשיג את הניקיון הרצוי. 
  • בשלב השני מתאימים את חומרי הניקיון ובוחרים בחומרים אורגניים, ידידותיים לסביבה. חומרים שמתמודדים בהצלחה עם משימת הניקיון אך במקביל גם עוזרים לשמור על הסביבה. 
  • ניקוי רצפה לאחר שיפוץ ממשיך בשלב הבא בניקוי יסודי של הרצפה עצמה בכל חלקי הבית, בכל החדרים, בכל האזורים המשותפים, ולמעשה – בכל המקומות בחללים השונים שבהם יש רצפה. מוסרות שאריות של צבע, מוסר האבק ומוסרים כתמים בעזרת חומרי ניקיון מתאימים. בסוף התהליך מקבלת רצפה מבריקה ונקייה והבית הופך ראוי למגורים. ניתן לחזור לגור בו ולעבור למשימה הבאה – סידור וארגון הבית.  

היתרונות של ניקוי רצפה מקצועי לאחר שיפוץ

ניקיון של בית שעבר שיפוץ, ובייחוד ניקוי הרצפה שלו, הוא משימה לא קלה עבור כל אחד. מכיוון שהרצפה נוטה לצבור לכלוכים קשים, חשוב לפנות לחברה מנוסה ומקצועית שתבצע זאת עבורכם. גם כך משימת השיפוץ איננה קלה ולא פשוט ללוות אותה במשך תקופה ארוכה. כשהיא סוף סוף מסתיימת, זה הזמן לעבור למומחים בתחום הניקיון ולתת להם לעשות את העבודה בשבילכם. 

למה איתנו?

אם אתם זקוקים לשירותי ניקוי אחרי שיפוץ מחיר אטרקטיבי הוא בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם, אך לא רק. אנחנו מעמידים לרשות צוות מקצועי, מנוסה ומיומן מאד שיגיע אליכם לאחר השיפוץ ויבצע את תהליך ניקיון הרצפה בצורה יסודית. הצוות שלנו נעזר בחומרי ניקיון אורגניים, ידידותיים לסביבה ועושה שימוש בציוד ניקיון מקצועי. 

התקשרו אלינו עוד היום לטלפון 1800-959867 לקבלת פרטים נוספים על השירות, או צרו קשר כאן, לקבלת מענה נוסף.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואצאפ פנייה לחברת ניקיון ופוליש ייעוץ בוואטסאפ