עמוד הבית ניקיון דירה חדשה מקבלן

ניקיון דירה חדשה מקבלן

072-3308862

חדשות מקבלן לאחר קבלת המפתחות ומבטיחות גימור מושלם! דירה ריחנית ונקייה. כזו שתוכלו להיכנס לגור בה באופן מידי ולהתחיל את החיים החדשים שלכם בה.

עוברים לדירת חלומותיכם בקרוב, דירה חדשה מקבלן שעונה בול לצרכים שלכם? אם כן, וקיבלתם כבר את המפתחות, סביר שתרצו לערוך בדירה ניקוי יסודי.

ניקיון דירה חדשה מקבלן עשוי להיות משימה לא קלה. דירה שבנייתה הסתיימה זה עתה מלוכלכת מאד, מלאה באבק וכתמים ויש צורך בניקיון מאסיבי, הכולל שימוש בחומרים מתאימים. לא תמיד יש זמן לעשות זאת לבד וגם לא ידע ומכשור מתאים. זו בדיוק הסיבה מדוע נעזרים במומחים. 

על תהליך ניקיון דירה לאחר קבלת מפתח 

תהליך ניקיון בית לפני כניסה, עם קבלת המפתחות, כולל מספר שלבים:

  • כאשר מזמינים שירותי ניקיון דירות חדשות מקבלן, דואגים בשלב הראשון לבצע אבחון ראשוני. לבדוק את מצבה של הדירה, מהו אופי הלכלוך בה, איזה ציוד יידרש כדי לנקות בה וגם אילו חומרי ניקיון. כל זה כדי להבטיח ניקיון דירה חדשה מקבלן המאפשר כניסה לדירה נעימה, ראויה למגורים. 
  • בשלב השני בוחרים את חומרי הניקיון הנדרשים לצורך המשימה. חברת ניקיון מעבר דירה מקצועית דואגת לעשות שימוש בחומרים אורגניים ידידותיים לסביבה, המתמודדים בהצלחה עם כל לכלוך, כתם או סימנים לא רצויים על הרצפה ובכל חלקי הדירה. 
  • ניקיון דירה אחרי קבלן כולל, בשלב האחרון, ניקוי יסודי של כל חדרי הבית והאזורים המשותפים, לרבות ניקוי השירותים, הקרמיקות, החרסינות, החלונות והתריסים, המסילות וגם ניקוי שאריות של צבע. בסופו של תהליך זה מקבלים דירה נקייה לחלוטין, דירה מוכנה למגורים. תוכלו להיכנס בה, לשלב בה את הרהיטים ואת האלמנטים הדקורטיביים שברשותכם וליצור ממנה חלל יפהפה וגם נעים. 

היתרונות של ניקוי מקצועי של דירה חדשה 

בנייה של בית, בין אם פרטי ובין אם דירת קבלן, כרוכה בלא מעט בלאגן וכאוס באתר הבנייה כולו וגם בבית עצמו. כאשר מסיימים לבנות את הדירה היא נותרת מלוכלכת מאד ומלאה באבק. היא איננה ראויה למגורים בשלב זה והיא זקוקה לניקיון. 

חברה המציעה שירותי ניקיון דירה חדשה מקבלן עוזרת להתמודד עם המשימה וחוסכת מבעלי הדירה לבצע זאת בעצמם. היא מכירה את התחום היטב, יודעת בדיוק מה מצריך האתגר המיוחד הזה, הן מבחינת המכשור הנדרש לניקיון עצמו והן מבחינת חומרי הניקוי והיא נעזרת בצוות מקצועי ומנוסה, שמבצע זאת בשטח. כאשר הבית נקי וריחני, לאחר הכניסה אליו, קל לשמור עליו ככזה בהמשך. 

למה אתנו?

אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון דירה מקבלן מחיר אטרקטיבי הוא רק פרמטר אחד שיש לכם לקחת בחשבון כאשר אתם מחפשים חברה המציעה שירות כזה. מקצועיות, איכות ללא פשרות, שימוש בחומרי ניקיון אורגניים ידידותיים לסביבה וגם ניסיון בתחום, כל אלה, לרבות מחיר נוח ומשתלם, הן הסיבות לפנות אלינו.

התקשרו אלינו עוד היום לטלפון 1800-959867 לקבלת פרטים נוספים על השירות, או צרו קשר כאן, לקבלת מענה נוסף.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואצאפ פנייה לחברת ניקיון ופוליש ייעוץ בוואטסאפ