עמוד הבית ליטוש שיש

ליטוש שיש

072-3308862

אם יש לכם ריצוף שיש, אתם ודאי יודעים שאין מתחרה ליופיו של ריצוף מסוג זה. אך אולי גם שמתם לב לכך שכתמים, שקעים וסדקים, או לכלוך, יכולים להרוס את המראה של ריצוף השיש במהלך הזמן. אולי אפילו חשבתם על החלפת הריצוף בשל כך. אך כדאי שתדעו שיש פתרון שאולי יכול להתאים לכם יותר, והוא ליטוש שיש.

מה זה ליטוש שיש?

כאמור, ליטוש שיש נועד, למעשה, כדי לפתור בעיות, כמו שקעים, סדקים, כתמים, לכלוכים, הגורמים לפגיעה ביופי של מרצפות או משטחי השיש – בבתים פרטיים או בבתי עסק. על ידי הסרת השכבות העליונות של השיש במהלך התהליך, ליטוש השיש גם מעניק לריצוף מראה חדש, חלק, אחיד ומדהים.

ליטוש שיש למרצפות

בתהליך ליטוש שיש למרצפות, חברת הניקיון למעשה מסירה את השכבות העליונות של השיש, ובכך היא מעניקה לרצפה מראה אחיד, חלק, חדש ויפה יותר. שימו לב שתהליך ליטוש שיש קיסר או ליטוש שיש בכלל – אינו גורם לרצפה להבריק, אלא הוא יותר גורם למרצפות להיראות אחידות וחלקות יותר. אם אתם מעוניינים שהרצפה גם תראה מבריקה מאוד – אתם יכולים לבצע, לאחר הליטוש, גם פוליש ווקס, פוליש קריסטל או פוליש סילר, על גבי המרצפות.


ליטוש שיש למשטחים

חוץ מליטוש מרצפות, ניתן לבצע גם ליטוש שיש למשטחים שונים. כך, לדוגמא, בתהליך ליטוש שיש מטבח אתם יכולים לבצע ליטוש למשטחי השיש הנמצאים במטבח שלכם, ולשדרג משמעותית את מראה המטבח והבית כולו.

מחירי ליטוש שיש למרצפות ולמשטחים:

מתעניינים במידע על ליטוש שיש למטבח מחיר ועלויות? אם כן אז כדאי שתדעו שלתהליך ליטוש שיש למטבח מחיר זהה, לרוב, למחיר של ליטוש שיש לבית או למשרד בכלל. לרוב, מדובר בכ-60 עד 100 ש"ח למ"ר לליטוש שיש רך (כמו ליטוש שיש קיסר) וכ-140 עד 300 ש"ח למ"ר לליטוש שיש קשה.  


האם מומלץ לבצע ליטוש לכל סוגי השיש?

נתחיל מהשאלה הנפוצה מכל, שהיא האם ניתן בכלל לבצע ליטוש לכל סוגי השיש? אז התשובה היא, כן – אפשר לבצע ליטוש לכל סוגי השיש. וכך ניתן למצוא מגוון שירותי ליטוש לסוגי השיש השונים, כמו שירותי ליטוש שיש קיסר או ליטוש שיש חברון.
רוצים לדעת על אילו סוגי שיש כדאי במיוחד לבצע ליטוש לעיתים קרובות יותר? אם כן, אז כדאי שתדעו שתהליך ליטוש שיש חברון הוא חשוב במיוחד, שכן מאפייני שיש זה גורמים לו לצבור לכלוך ולספוח נוזלים – המובילים לכתמים על השיש. ובהקשר של ליטוש שיש קיסר – הנפוץ גם הוא בישראל – כדאי לדעת ששיש זה עלול להיהרס ולהתפורר בעת הליטוש, ולכן לפני ביצוע התהליך יש למרוח עליו חומר מיוחד, דמוי דבק.


על תהליך העבודה של ליטוש שיש

ראשית, מכיוון שתהליך ליטוש שיש עלול ללכלך, נרצה להגן על הרהיטים והחפצים שבאזור מפני הלכלוך. לאחר מכן אפשר להתחיל בתהליך ליטוש השיש. בשלב הראשון (שהוא אופציונלי), בעל המקצוע ירחיב את מרווחי הרצפות, וימלא אותם בדבק מיוחד, בצבע התואם לזה של השיש – וזאת במטרה ליצור מראה אחיד בצבע הרצפה. לאחר מכן, מתבצע תהליך ליטוש השיש מספר פעמים, על ידי שימוש במכונה ייעודית, המסירה את השכבות העליונות של מרצפות השיש. לבסוף, רצוי למרוח שכבת סילר, השומר על הליטוש, באמצעות הגנה על המרצפות מפני כתמים ופגמים. ואם רוצים לבצע פוליש קריסטל בנוסף, זה יהיה לאחר סיום התהליך הנ"ל.

למה איתנו?

אנו מתמחים בעשיית ליטוש שיש מכל הסוגים – כולל ליטוש שיש חברון, ליטוש שיש קיסר ועוד. אצלנו תמצאו את כל פתרונות ליטוש השיש, ואנו נדע להתאים את סוג הליטוש המתאים ביותר לסוג הרצפה ולצרכים שלכם. בנוסף, אנו משתמשים בחומרים טבעיים ואורגניים, וברשותנו כל האמצעים – כמו ידע, כלים, חומרים ואנשי מקצוע מיומנים ומנוסים – בכדי לבצע עבורכם את עבודות ליטוש השיש במקצועיות מרבית. ואיתנו – אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    וואצאפ פנייה לחברת ניקיון ופוליש ייעוץ בוואטסאפ